Популарно
Јакна IONA CLASSIC RAIN

Јакна IONA CLASSIC RAIN

Јакна PORTWEST. Лесна и практична IONA CLASSIC RAIN. Јакната нуди водоотпорна заштита и зголемена видливост. Карактеристиките вклучуваат капуљача која се пакува, врвца за прилагодување, големи џебови за складирање и окца за вентилација. 100% полиестер, ПВЦ premaz 210g, боја темно сина, големини S-3XL

Шифра: F440
 

Опис на производот